Radikal Akademi İsim Hakkı

Radikal Akademi 2002 yılından itibaren profesyonel standartlar çerçevesinde Franchise çalışmalarına başlamış bulunmaktadır. Radikal Akademi KPSS, Adli ve İdari Hâkimlik, Genel Yetenek-Genel Kültür, ALES, DGS, SPK, SMMM dershaneciliği konusunda Türkiye’nin en önemli kurumlarından biridir. Markasını ve müşterilerini “Franchise Standartları” ile koruma altına alan Radikal Akademi, markanın isim ve logosunu kullanma hakkını alan kuruluşlara bulunduğu il/ilçe sınırları içinde marka gücünü kullanma, yayın desteği, perakende kitap satış imkânı, TV ve internet reklamlarından yararlanma, kampanya yönetimi, eğitim-öğretim modeli, kayıt-kabul ve öğrenci ilişkileri modeli konusunda eğitim desteği ve afiş, broşür destekleri gibi imkânlar sunmaktadır.
KPSS, Adli ve İdari Hâkimlik, Genel Yetenek-Genel Kültür alanlarında Türkiye’nin en önemli ve en büyük kurumlardan biri olan Radikal Akademi tüm girişimcileri büyüme eğilimi ve kazancı yüksek olan bu sisteme davet etmektedir.

Neden Radikal Akademi?

Uzaktan Eğitim

Radikal Akademi eğitimenleri tarafından verilen Adli Yargı Hakimliği, İdari Yargı Hakimliği, KPSS-A, KPSS-B ve DGS sınavlarına yönelik canlı dersler, video dersler ve e-sınavlara ileriegitim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Güçlü Yayın

Adli Yargı Hakimliği, İdari Yargı Hakimliği, KPSS-A, KPSS-B, DGS sınavlarına hazırlık kurslarında Radikal Akademi yayınları kullanılmaktadır.

Deneyimli Kadro

Kariyer sınavlarına hazırlıkta 2002 yılından bu yana Türkiye’nin en eski kurumu olan RADİKAL AKADEMİ’de eğitim kadromuz, alanında uzman, deneyimli, sınav formatını bilen ve uygulayan, çoğu akademisyen öğretim personelinden oluşmaktadır.

Şimdi Başvurun

KPSS, Adli ve İdari Hâkimlik, Genel Yetenek-Genel Kültür alanlarında Türkiye’nin en önemli ve en büyük kurumlardan biri olan Radikal Akademi kurumların yoğun ilgi ve talepleri doğrultusunda, Radikal Akademi markasının isim ve logosunun kullanım hakkı ile ilgili asgari koşullar aşağıdaki gibi belirlenmiştir.

  • Radikal Akademi markasının isim ve logosunun kullanılacağı dershane binası, merkezi bir yerde iç ve dış görünümü ve konumu cazip ve modern olacaktır.
  • Radikal Akademi markasının isim ve logosu KPSS, Hâkimlik, Genel Yetenek-Genel Kültür, ALES, DGS, SPK ve SMMM dershaneciliği dışında eğitim veya başka bir alanda kullanılamaz.
  • Franchise alacak girişimciler, Radikal Akademi’den ücreti karşılığında ve ilgili öğretim yılı başlamadan önce belirlenecek olan fiili öğrenci sayısı kadar konu anlatımı kitapları, testleri, soru bankaları ve deneme sınavları yayınlarını almakla mükelleftir.
  • Franchise alacak girişimciler, Radikal Akademi’nin onayladığı eğitim-öğretim modelini ve kayıt-kabul ve öğrenci ilişkileri modelini uygulamakla ve gerektiğinde bu konuda Radikal Akademi’nin vereceği eğitim ve seminerlere katılmakla yükümlüdür.
İlgililere saygı ile duyurulur.

İsim Hakkı Başvuru Formu